times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4812

З Днем Незалежності!

Дата публикации: 24.08.2017 08:16

Україна завжди боролась за створення своєї Держави, за свою Незалежність. Хоча Українська Держава, європейська і досконала, була задовго до, наприклад, російської, бо коли європейські наречені ставали в чергу до нашої Анни, на місці сучасної Москви вовки в хащах бігали. Та і щодо Європи, коли в Україні була відкрита перша жіноча школа в 1086 році, то в Європі, в цей самий час, активно обговорювалось питання, чи людина – жінка?

 

Український народ, українська Нація зі зброєю в руках, чи без зброї, а з бруківкою і дерев’яними щитами, завжди виборювали свою Незалежність. Для цього була створена Українська Повстанська Армія в 1942 році і в 2014. Про ту, що в 42-му, Шарль де Голль говорив, що якби у нього була така армія, то німці в Париж не зайшли б. А про ту, що в 2014-му, все на наших очах... Що така Повстанська Армія буде створена, я зрозуміла ще на початку кримських подій, коли якось серед ночі отримала смс від одного юнака з мого реєстра прихильників «Свободи» Олексія Філька з пропозицією всім миром, всім народом іти на Крим і виганяти кацапів. Тоді так, на жаль, не сталося, – не пішли, не вигнали, але коли вони поперли вже на Донбас, то пішли і виганяли. Прямо на Майдані творили ці батальйони Самооборони – Українську Повстанську Армію зразка 2014 року.

 

Я особисто була свідком формування цих батальйонів. 9 серпня 2014 року в суботу в Києві в готелі «Козацький» навпроти Майдану Незалежності відбувався черговий загальний збір ОУН. Серед делегатів був і майданівець з смт Братського Миколаївської області Олександр Грушевський. Він тоді прямо зі з’їзду в складі батальйону «Шахтар» відправився в АТО. В пам’яті залишилось назавжди, як ми сидимо поруч в конференц-залі, і він показує мені свій мобілізаційний лист – звичайний папірець, половинка формату А4, і там написано: Олександр Грушевський, мобілізований з 11 серпня 2014 року в батальйон «Шахтар», тоді я востаннє бачила Грушевського нормальною, спокійною, інтелігентною людиною, славного мого друга, побратима, патріота, українського націоналіста, більше нормальним я вже ніколи його не бачила. Так, він вижив в Іловайську, бо не пішов тим «зеленим коридором», який тоді узгодили наші сепарські генерали з російськими окупантами. Він з Іловайська виповз на пузі сам, без всяких коридорів, городами і лісопосадками. Трохи очухався дома та і пішов знову в АТО, і досі воює, але це вже не той Грушевський, це зовсім інша людина, це хитрий обережний звір, це машина, створена для знищення сепарів і кацапів. Безперечно, що знищення Іловайської тисячі було вигідно нашим генералам, бо ця влада і ці генерали боялись і бояться добровольчих батальйонів більше, ніж російських окупантів. В серпні 2014-го не мобілізовували всіх бажаючих, не давали зброї, не знищували техніку окупанта з повітря, не використовували авіацію. Танки і БТРи гнили на складах, а «Донбас» в Іловайську з голими руками без патронів, без їжі і води, і Лисенко брехав день за днем, що допомога прийшла, а вона так і не прийшла.

 

Минуло рівно 3 роки – жоден з командувачів не покараний за бездіяльність і саботаж, за сприяння знищенню Небесної тисячі Іловайська. Але Небесна тисяча Іловайська загинула за нашу Незалежність! Слава Героям! З Днем Незалежності!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: