times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 4357

Миколаївці обирають, миколаївці і відкликають

Дата публикации: 08.10.2017 10:21
Шановні миколаївці!
 
Висловлення недовіри меру Олександру Сєнкевичу - це ілюстрація недосконалого українського законодавства. Так міського голову, практично без будь-яких підстав, можуть позбавити повноважень депутати міської ради. При цьому міський голова обирається прямим голосуванням миколаївців і несе персональну відповідальність за свої дії. Депутата міськради, обраного часто декількома сотнями голосів виборців, який не несе жодної персональної відповідальності, відкликати практично неможливо.
 
 
Для цього необхідно комбінація із загальними зборами виборців, виборами ініціативної групи, збором підписів за відкликання депутатів силами ініціативної групи за 30 днів, прийняття і перевірка підписів міською виборчою комісією та залученням правоохоронців, звернення міської виборчої комісії в партію, яка висунула депутата, рішення керівного органу партії про відкликання депутата та набір інших дій. Аналогічна ситуація склалася із імпічментом Президенту та розпуском Верховної Ради.
 
 
Виникла ситуація, коли за умовами чинного законодавства партійні власники мають можливість через свої фракції у міських радах тримати на гачку міських голів. Проте міські голови мають відповідати перед виборцями, а не перед депутатами міської ради.
 
 
Необхідно внести зміни до законодавства! Миколаївці обирають, миколаївці і відкликають! Об’єднання депутатів Блоку Петра Порошенка з депутатами Опоблоку та Нашого краю є символом та симптомом реінкарнації монопольного режиму Партії регіонів і загрожує хаосом, що особливо небезпечно під час війни Росії проти України в стратегічно важливій області країни.

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Максим Коваль

Адвокат, председатель Союза юристов Николаевщины, директор юридической компании "ОперЮрПом"

Блоги автора: