times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6741

Чиї вуха стирчать у «Інтера»?

Дата публикации: 17.08.2014 22:57

Сиджу  і плачу, по "Інтеру" крутять емоційно-агресивну заказуху від Путіна на Коломийського: і такий олігарх, його "Приватбанк" пограбував всіх кредиторів, і газу нема, бо Коломойський вкрав в України тонни технологічної нафти, і хамелеон він проклятий, і нема більшого олігарха, куди там Ахметову, от на всю Україну один олігарх Коломойський.


Про Ахметова ні гу-гу, бо Ахметов фінансував шановну, дорогу і улюблену партію Регіонів, дорогого і самого красівого Януковича,  якого саме Х…йло під своїм крилом тримає, а хіба може "Інтер" піти проти   Х…йла, набагато  логічніше для "Інтера" піти проти Коломойського, який платить 10 тисяч доларів за москаля. Бачте, Коломойський заказав кровопролітіє в Одесі, де загинуло неміряно мірних жителів, які бєдненькі згоріли заживо, мало їх тварєй там згоріло! Щоб згоріли всі сепаратисти, терористи, всі вороги України! Не подобається в Україні, вимітайтесь в Росію, а не качайте нам права!  І не влаштовуйте нам війну! Сьогодні знову з Росії 100 танків пішло на Ізварине. Від Коломойського? Ні, від Ахметова! У Коломойського в Дніпропетровську і в Одесі, яку він курірує, російських танків нема і не буде, мабуть, "Інтера" це дуже дратує, що в коломойському  Дніпропетровську і в Одесі, яку курірує Коломойський,  немає російських  танків, як в ахметовських Донецьку і Луганську. 

Російські суди вже подали в розшук на Коломойського, вже заочно його заарештували і судили, як злійшого ворога путінської Росії, окреме завдання по дискредитації отримав і «Інтер», намагається виконати, але виходить досить притягнуто за вуха, а вуха стирчать ослячі – путінські.

Таким чином, «Інтер» з великим ентузіазмом робить викривальні репортажі проти Коломойського, який платить 10 тисяч за москаля, і не робить їх на Ахметова, який нагнав цих москалів неміряно, як собак нерізаних, чорною саранчею, разом з ДНРами, ЛНРами, мінометами, німецькими, вибачте, російськими танками, БТРами та іншою військовою технікою. «Інтеру» не слабо гнати на Ахметова, просто не хочеться гнати на своїх. А якщо для «Інтера» Ахметов свій в доску, на хрєна нам такий «Інтер»? Смерть «Інтеру»! Смерть Ахметову! Смерть російським окупантам! Слава захисникам Вітчизни! Слава Україні!

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: