times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 6318

На порозі Вітчизняної війни

Дата публикации: 29.08.2014 22:38
 

Чому Єфремов, Калетник, Олійник, Симоненко досі народні депутати України? Чому вони не сидять за сепаратизм і зраду Батьківщини? Чому не мобілізують всіх бажаючих, чому не дають зброю? Чому не знищують техніку окупанта з повітря, не використовують авіацію? Бояться, що зіб’ють? А що захоплять і завоюють, і замість України буде Новоросія, не бояться? 


Чому танки і БТР-и гниють на складах,  а наш «Донбас» під Іловайськом з голими руками і вже без патронів, без їжі і без води? Чому Лисенко вже 3-й день бреше, що допомога прийшла, а вона так досі і не приходила? Чому не вводять воєнний стан? Війна є, а стану нема? Бо, бачте, воюючій стороні не можна буде надавати допомоги. А хто нам її зараз надає, і чи хтось буде?

Народ у своїй більшості готовий боронити рідну землю. Тепер завдання – змусити владу дозволити це робити. Бо нам нема на кого розраховувати, окрім на себе. Європа вже з Путіним домовилась віддати Донбас і створити Новоросію в обмін на обіцянку Путіна зупинитись на Україні. Можна відмовити Європі в українському транзиті, нам-то втрачати нічого, а вони хоч хай взимку без газу посидять, та і дурна Європа їй-Богу – чого варті путінські обіцянки! США теж втручатись не поспішають, а чого їм? Від Росії далеко, їх не торкнеться, віддали Грузію – віддають і Україну. Таким чином, лишається тільки «партизанка – forever!», наш одвічний генетичний Дух Воїна, що передали онукам-бандерівцям наші прадіди-опришки.  Завжди на нас Орда лізла і завжди зуби ламала, доламає і зараз!

І діди, і онуки завжди робили свою роботу – боронили свій край, свою хатину, свою родину від окупанта, найчастіше, так вже історично склалося, – від російсько-фашистського, від наглючого москаля. Партизанка завжди жила і не давала спокою окупанту. Ось прийшов і наш час. Сьогодні повстав Маріуполь, бо окупант в 40 км, а завтра повставати нам, бо окупант вже під Херсоном, а за планом Путіна Новоросія – вересень, жовтень.  Вставайте з диванів – брат у воріт! Вересень на порозі, на порозі Вітчизняна війна!

Армія нас не врятує, бо її здали і здають мордасті генерали в штабах і військоматах. Вони саботують, вони бояться давати зброю народу, бо свого народу бояться більше, ніж окупанта. А ми окупанта не боїмось, ми його ненавидимо! Буде горіти українська земля під ногою російського фашиста! Захлинеться Путін українською кров’ю, захлинеться і здохне!

 Здохни, тиран! Слався, Україно!     

 

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: