times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 5827

Про пику Шуфрича, особистий контроль і День Учителя

Дата публикации: 03.10.2014 22:53

Аваков взяв розбиту пику Шуфрича під особистий контроль. Хоча б треба було взяти   питання, чому побили Шуфрича, і що Шуфрич робив в Одесі? Готував хліб-соль російським військам,  як в Донецьку. Бо жаба давить, що ніде, крім Лугандона, ніхто їх хлібом-сіллю зустрічати не збирається – ні в Маріуполі, ні в Харкові, попри всі старання Кернеса, ні в Дніпропетровську, ні в Херсоні, ні в Миколаєві, ні  в Одесі. Так замість того, щоби взяти під особистий контроль сепаратистські наміри Шуфрича, з усіма процесуально-кримінальними наслідками, Аваков збирається карати народних люстраторів. Чомусь коли ще в українському Донецьку 13 березня російські сепаратисти накинулись на мирних донеччан після акції «За єдину Україну» і зарізали 23-річного свободівця Дмитра Чернявського,    ніхто під особистий контроль нікого не взяв, і так і досі ніхто нікого не знайшов. Хоча там була не розбита пика путінського сосуна, а пролита кров і покладене життя українського патріота за Україну. Так боляче згадувати той історичний, переламний день 13 березня 2014 року, останній день мирного життя в Україні, коли нас кинули на шлях кривавої війни.  Хто кинув? Чи не Аваков? Що тоді трапилось в той страшний нещасний день? Донецьк тоді ще був українським, і війною тоді ще і не пахло. Люди вийшла на масову акцію за Україну. Вони несли українські прапори і співали український гімн, демонструючи всьому світу, що Донецьк хлібом-соллю Путіна зустрічати не буде. Але після закінчення мітингу на мирних мітингарів напали тітушки. І міліція тоді під особистий контроль їх не взяла – тітушок не заарештували і не посадили, мабуть Аваков вміє заарештовувати і вбивати тільки Сашків Білих, а також брати під особистий контроль захист розбитої пики Шуфріча. А ось якби тоді весь цей сепаратистський кремлівський зброд хоча би заарештували і посадили, Донецьк залишився би українським, не було б війни, не було б сотень вбитих героїв під Іловайськом, не було б Донецького аеропорту , не було б Дебальцевого, Щастя, Попасного, Маріуполя і не дай тобі Боже сказати і т.д. Якби задушили цю сепаратистську гідру в самому зародку. Так що з особистим контролем, пане Аваков, не так вже все однозначно, ми тобі ще Сашка Білого не забули і непокараних вбивць Дмитра Чернявського, так що заради спокути бери під особистий контроль не розбиті пики путінських сосунів, а покарання кожного вбивці кожного українського героя, в цій війні, яку ти допустив, коли не взяв під особистий контроль сепаратистський шабаш в Донецьку. А тепер вже наглядай за Лугандоном, а не за Шуфричем! З Шуфричем та іже з ними розберуться вже без тебе.

До речі, з Днем Учителя, Господа нашого Ісуса Христа. І щоби всі вчителі пам’ятали, що їхня професія єдина в світі, яка має Його Ім’я –Учитель. І що місія їхня така ж, як і у Нього – нести Світло. Вчителі  – світочі в царстві темряви. Улюблений Учитель – Воїн Світла. І тоді ти пізнаєш, що від тебе іде Світло, коли Темрява піде на тебе і стане проти тебе. Україна в протистоянні з дияволом обов’язково переможе. З Богом – до Перемоги!

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов.
Точка зрения редакции times.com.ua может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним.
Редакция не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителяСамые популярные блоги:


Выскажи свое мнение!

Грудініна Наталя Миколаївна

Блоги автора: