times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 1058

Алексей Савченко уверен, что Николаевская область сделает прорыв в борьбе с онкологией уже в этом году

Дата публикации: 04.02.2019 23:30

Руководство Николаевской области  содействует жителям области, которые  страдают онкологией. В области действует программа для пациентов с разными формами рака, а больницы стараются снабжать всеми необходимыми препаратами и аппаратами.


Сообщает губернатор области Алексей Савченко на своей странице в facebook.

Сьогодні на Миколаївщині медичну допомогу за профілем надають три обласних заклади охорони здоров’я: онкологічний диспансер, клінічна та дитяча клінічна лікарні.

В області діє «Обласна Програма боротьби з онкологічними захворюваннями», продовжена на період до 2019 року включно. Минулого року для онкодиспансеру було придбано станцію заливки тканин парафіном ЕС-ЕКА і водяну баню В250-ЕКА, автоматичний гістологічний процесор Tissue-Tek VIP 6. Кожного року ми збільшуємо закупки хіміопрепаратів для нашого онкодиспансеру.

Впевнений, у 2019 році Миколаївщина зробить прорив у боротьбі з захворюваннями онкологічного характеру. До кінця березня ми визначимося в усіх напрямках - обладнання, ремонтні роботи тощо, а після цього розпочнемо реконструкцію нашого обласного онкоцентру, який стане найкращим на Півдні України. Загальна сума фінансування на цей проект складає близько 81 млн грн, і я дякую місту Миколаєву за підтримку ініціативи обласної адміністрації з цього питання.

Повторюсь, мене цікавлять не стіни, а справжня цінність - оснащення і лікарі. А лікарі в нас, дійсно професіонали - плідно співпрацюють з Національним інститутом раку, Інститутом нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України.

Переконаний, що після реалізації нашого амбітного проекту, географія співпраці в цьому напрямку значно розширюватиметься, охоплюючи провідні закордонні клініки та інститути. Я запевняю, ми будемо домовлятися з іноземними партнерами, щоб вони відкрили тут свої представництва. Щоб наші пацієнти мали можливість безпосередньо отримувати послуги і консультації з Німеччини та Ізраїлю.

Друзі, будьте уважні до себе та своїх близьких. Бережіть себе! - написал губернатор.

 


Самые популярные новости:


Выскажи свое мнение!