times.com.ua Таймс Николаев - другая правда про Николаев

Просмотров: 20795

«Послухайте нашу «МОЛИТВУ»!

Дата публикации: 05.02.2018 15:48

 

 

Єланецький рок-гурт «Літанія» був заснований ще в 2004-му. Але, з певних причин, діяльність гурту була декілька разів припинена.


Та, не дивлячись ні на що, хлопці, кілька років назад, зібралися з усіма своїми силами й відродили те, без чого просто не можуть жити. Ігор Мартинюк:

Те, що створювалось протягом багатьох років просто не може зникнути й забутися. Дуже - дуже багато вкладено в цей проект.І, дуже багато пройдено через усілякі негаразди, які ставали на нашому творчому шляху. 

 

Не дивлячись на те, що доля неодноразово нас розкидала, не давала йти вперед, ми, все ж, зібралися з останніми силами й зробили наступний крок, не думаючи про те, яким тяжким він буде. До складу «Літанії» входять люди, які, окрім музики, займаються кожен своїми справами. Але, робота – то робота, а в колективі - уся наша міць. На сьогодні до гурту входять такі музиканти: Ігор Мартинюк (вокал, ритм-гітара, автор пісень та музики); Дмитро Чернишов (бас-гітара); Дмитро Будовий (клавішні, акордеон, аранжувальник); Іван Усик ( барабани); Олег Гонта ( бек-вокал, реп). Доречі, лише Дмитро Будовий має музичну освіту, (всі інші, вчились самі) тому, до його порад прислуховуються всі, без винятку. Що стосується виступів, то група неодноразово приймала участь у багатьох концертах, благодійних акціях, зустрічах, фестивалях місцевого рівню… 

 

 

 

 

 

 

Єдиною проблемою, яка ставала перед хлопцями - була недостатня кількість апаратури, а, інколи, взагалі її відсутність. То, доводилось грати на будь-чому, та й це не змусило хлопців зупинитись. Ігор Мартинюк: На нинішній день, ми активно крокуємо вперед. Є дуже багато крапок над «І», але, віримо в те, що разом ми подолаємо всі негаразди та проблеми. І хочемо щоб нас почуло значно більше людей. Ось так, коротко, ви дізналися про Єланецький рок-гурт «Літанія». Учасники гурту: Ідей та планів маємо чимало, та, сподіваємось на втілення їх в реальність. І, свято віримо, що наша «МОЛИТВА»,(так перекладається гурт) неодмінно буде почута.


Самые популярные новости:


Выскажи свое мнение!